default-logo

Sanatın hangi alanı olursa olsun, ürettiğimiz her eser ruhumuzdan birer parça taşır. Onun için çok değerlidir. Ürettiğimiz eserleri zaman zaman diğer insanlarla paylaşıp onların ruhlarına da ulaşmak için sergiler düzenleriz. Denizli’de çeşitli sergileri yapabileceğimiz özel galerilerin eksikliği hissedildiğinden, hem galeri olarak kullanılabilen hem sanat eğitiminin yapıldığı bir merkez açmaya karar verdik ve YAKIN SANAT’ı dotlarımızın hizmetine sunduk.

Geleceğin dünyası tasarım dünyası olacak. Geleceği şekillendirecek olanlar da farkı farkeden, yaratıcılıkları ön plana çıkmış bireyler olacak. Peki bu nasıl gerçekleşecektir? Beynimizin her iki yarısını da aktif hale getirerek. Beynimizin sol yarısı, matematiksel mantıksal işlemleri yapıp analitik düşünürken, sağ yarısı bütünü görür, duygusal algılama, sezgi ve yaratıcılıkla ilgilenir. Sanatla ilgilenen kişilerin beyinlerinin her iki yarısının da aktif hale geldiği gözlenmektedir. Eğer biz gelecekte öne çıkmak istiyorsak beynimizin her iki yarısına da önem vermek zorundayız.

Bizler, kişilerin kendi potansiyellerini farkedip, bunları ortaya çıkarabilmelerine sanat aracılığıyla, yardımcı olmak istiyoruz. Ortaya çıkan eserlerini izleyici ile buluşturmak isteyenler icin de YAKIN SANAT olarak hizmetinizdeyiz.

Gelin ruhunuzun gizli kalmış köşelerine sanatla bir yolculuk yapalım.

Denizli’deki tek özel galeri YAKIN SANAT, sanata en yakın…